Кращі секретки на колеса

Зберігання автомобіля поза гаража підвищує ризик не тільки його викрадення, а й зняття коліс. Преміальні диски з автошинами для автомобілів представницького класу, люксових позашляховиків коштують дорого, тому зловмисники не відмовляються від їх розкрадання для подальшого продажу. У водіїв є можливість зберегти колеса свого авто - для цього достатньо вибрати і встановити кращі секретки, пропоновані на ринку України.

Які секретки кращі?

Лучшие секретки на колеса

У кожного водія своє розуміння кращих секреток - одні вважають оптимальним варіантом якісні вироби від лідерів світового ринку, другі вибирають моделі за доступною ціною. У будь-якому випадку, необхідно підбирати рішення відповідно до маркою автомобіля, пам'ятаючи що все секретки виконують покладені на них функції - захищають колеса від несанкціонованого демонтажу.

Обсяги продажів протиугінних рішень вказує на те, що кращі секретки випускають торгові марки:

  • - McGard - визнані кращими більшістю автоконцернів. Виробник пропонує секретки для всіх автомобілів, виробничі потужності розташовані в Німеччині та США. Виробляє секретки з 60-х років 20-го століття, постійно вдосконалюючи свою продукцію. Експерти відзначають переваги продукції McGard - виготовлені з високоміцної загартованої сталі з тришаровим покриттям з хромового сплаву, максимально точний малюнок з поглибленням, мінімальний термін відновлення ключа по коду, 1000 різноманітних секретних комбінацій.
  • - Farad - італійський бренд, який з 1978 року випускає секретки для автомобілів різних марок. Сертифіковані наукової асоціацією THATCHAM, вважаються еталоном якості в своєму сегменті авторинку. Випускає гайки і болти з напівсферичними, конічними, плоскими підставами. Особливою популярністю користується серія Sicustar - секретки підвищеної міцності з цинковим, антикорозійним покриттям визнані найнадійнішими в каталозі виробника. Гайкові та болтові головки оснащені антіс'емнимі кільцями.

Добрі відгуки від автомобілістів отримують секретки TechnoLock, Zorat, Korex, Starleks. При виборі секретки скористайтеся рекомендаціями професіоналів. Якщо є питання, зверніться до онлайн-консультанту інтернет-магазину АвтоДіскіUA. Він допоможе вирішити проблему, порекомендує секретки, орієнтуючись на марку авто, ваші побажання по виробнику та вартості.

11 жовтня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]