Доступні та привабливі автомобільні диски RS

Компанія RS WHEELS

На автомобільному ринку чималою популярністю користується продукція тайванської компанії RS WHEELS INDASTRIAL CO, Ltd. Вона випускає автомобільні диски з алюмінієвих сплавів, які відомі на світовому ринку під такими торговими марками, як RS і RS LUX. Вся продукція компанії комфортабельна, приваблива і надійна, проте найголовніше вона цілком доступна за ціною. Компанія постійно розвивається, прагнучи максимально удосконалювати свою продукцію, тому особлива увага приділяється науково-дослідним розробкам, а також інноваційним технологіям. Дослідницькі лабораторії і всі виробничі потужності компанії RS INDASTRIAL CO, Ltd розташовані в Тайвані.

 

Компанія RS WHEELS

Запорука відмінною якістю - високі технології у виробництві

Як вже говорилося раніше, компанії RS WHEELS своєму розпорядженні власним науково-дослідним центром, в якому ведуться роботи, спрямовані на вдосконалення старих технологій, а також розробки нових напрямків у створенні колісних дисків.

Автомобільні колісні диски RS WHEELS виробляють зі сплавів алюмінію методом лиття під низьким тиском. Тут повністю виключений людський фактор, що дозволяє не допускати помилки в роботі. Лінія колісних дисків RS повністю автоматизована. Вона представлена ​​новітнім обладнанням, починаючи з процесу виливки заготовки і закінчуючи його механічною обробкою з подальшою електростатичної фарбуванням. Завдяки цьому і забезпечується висока точність виробництва колісних дисків торгових марок RS і RS LUX, а також відмінний зовнішній вигляд.

Як стверджує виробник, вся їх продукція випускається на високотехнологічних лініях, що розташовані в Тайвані. За процесом виготовлення литих колісних дисків спостерігають німецькі фахівці. Основний ринок збуту колісних дисків сконцентрований в Україні, Німеччині, Росії, США та Японії. У зв'язку з цим вся продукція компанії RS WHEELS сертифікована.

Компанія RS WHEELS

Широкий модельний ряд

Важливо і те, що компанія RS WHEELS акцентує увагу не тільки на високу якість продукції, а й на різноманітності дизайну, а також нових розробках. Варто відзначити, що продукція маловідомої тайванської фірми здатна похвалитися більш широким модельним рядом, ніж багато популярні виробники у світі. У розробці дизайну нового модельного ряду автомобільних дисків беруть участі американські, німецькі та італійські фахівці.

Відзнаки торгових марок RS та RS LUX

Торгова марка RS представлена ​​різними моделями дисків, радіус яких варіюється в межах 12-16. Вони орієнтовані на легкові автомобілі. А лінійка торгової марки RS LUX складається з колісних дисків 17- 24 радіуса, тому вона орієнтована на клас SUV.

Компанія RS WHEELS

Диски RS та RS LUX в Україні

Колісні автомобільні диски торгових марок RS і RS LUX в Україні відомі вже понад десять років. За цей час продукція компанія себе зарекомендувала, як надійна і приваблива. Незалежно від вибору моделі ви завжди будете задоволені своєю покупкою, так як продукція здійснена по стильовому напрямку, обробці та лакофарбового покриття.

Важливо те, що широкий асортимент дизайну та кольорової гами дозволяє підібрати продукцію кожній людині. Купити литі легкосплавні диски в Харкові і по всій Україні можна в компанії "АвтоДиски UA". Тут ви зможете підібрати спортивні, масивні, багатопроменеві, елегантні і з тонкими променями диски. Вибір завжди за вами.

24 листопада 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]