Що таке всесезонна гума?

Каталог гума в інтернет-магазині підрозділяється на три категорії - літня, зимова, всесезонна. Перші два варіанти - вузькоспеціалізовані шини, які підходять для експлуатації відповідно в літній і зимовий сезон, третій - універсальна гума, яка може використовуватися цілий рік. Але у водіїв виникають сумніви, насправді всесезонна гума здатна забезпечити відмінні їздові характеристики авто в зимову холоднечу і в літню спеку.

Что такое всесезонная резина

Основні характеристики всесезонной гуми

Виробники шинної продукції випускають всесезонну гуму в меншому асортименті, ніж зимову або літню. Згідно зі статистикою, попит на неї менше, ніж на стандартні варіанти. Безумовно, при створенні моделей враховуються особливості погодних умов, але нереально в одній шині з'єднати характеристики двох, кардинально протилежних за функціональністю, гум.

Для всесезонной шини використовується гумова суміш, яка менш еластична, ніж застосовувана для зимових аналогів, але вона недостатньо жорстка для того щоб їздити по розпеченому асфальту в літню спеку. Протектор нижче ніж у зимових шин, але у всесезонок багато ламелей, ефективна система відводу води від зони контакту з поверхнею дороги.

Плюси і мінуси всесезонной гуми

Переваги всесезонних шин:

  • - зручні для водіїв, які не мають місцем для зберігання другого комплекту гуми;
  • - економія грошей і часу через відсутність необхідності сезонної заміни коліс.

Однак у всесезонок є і мінуси, на які необхідно звернути пильну увагу перш ніж вибрати між ними і покупкою літньої або зимової гуми. До недоліків можна віднести:

  • - не підходять для швидкісної їзди, експлуатації машини в умовах бездоріжжя;
  • - швидше зношуються в результаті цілорічної експлуатації;
  • - непридатні для використання в регіонах зі значними температурними перепадами протягом календарного року.

Всесезонки доцільно купувати для машин, які експлуатуються в м'якому кліматі. Вони підійдуть водіям, які віддають перевагу тиху і спокійну їзду по місту. Деякі автомобілісти вибирають всесезонки з метою економії, але якщо враховувати їх більш швидкий знос, то заощадити вдається лише на «перевзування». Фахівці радять при виборі всесезонок акцентувати увагу на якісній продукції відомих брендів.

18 серпня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]