Кріплення з покриттям DACROMET

Болти-секретки Harry з покриттям DACROMET

Крепеж с покрытием DACROMET

Захист автомобіля від злодіїв - актуальна проблема для автомобілістів. Сучасні рішення - колісні болти-секретки, які убезпечать легковий транспорт від зломщиків. Автодиски рекомендує колісні болти-секретки Harry dacromet, виготовлені відповідно до технології, запропонованої американською корпорацією.

Технологія полягає в нанесенні на готову деталь суспензії цинкових частинок з поетапним нагріванням (в діапазоні температур 80-320 ℃). Результат - на поверхні болтів утворюється покриття з високим ступенем опору корозійних явищ, що забезпечує тривалість експлуатації виробу в щодо агресивних умовах. До таких можна віднести обставини, які складаються під час зберігання автомобіля поза гаражних умов.

Болти-секретки продаються в комплекті - по одному на кожне колесо + 2 секретних ключа. У болтів різний діаметр і крок різьби, що дозволяє підібрати комплект для авто будь-якого бренду і модифікації. Ціна виробів в діапазоні 500-700 грн. Невеликі капіталовкладення в машину заощадять сімейний бюджет - покупка нового комплекту хороших литих дисків обійдеться в рази дорожче.

Гайки-секретки Harry з покриттям DACROMET

Гайки-секретки dacromet виготовляються за аналогічною технологією, яка забезпечує рівномірний по товщині покриття на деталях зі складною конфігурацією і наявністю різьблення. При створенні покриття dacromet виключено водневе охрупчивание, що є безсумнівним плюсом в порівнянні з методикою гарячої та електролітичної оцинковки.

За ціною гайки-секретки Дакромет трохи дешевше аналогічних болтів - 414-620 грн, що обумовлено особливістю виготовлення самого виробу, а не покриття. Захисний шар так само як і на болтах відмінної якості, сріблясто-сірого кольору. Наявність хроматов забезпечує високу корозійну стійкість - близько 500 в нейтральному соляному тумані.

Колісні болти покриття DACROMET

Акцентуючи увагу на якості покриття кріплення, автомобіліст убезпечить себе від частої заміни болтів, позаштатних ситуацій на дорозі через знос кріплення, - аварій в результаті ненадійного кріплення Автодиски до маточини. Колісні болти покриття dacromet - оптимальний вибір, що поєднує в собі технічну якість і візуальну естетику.

При виборі кріплення не слід забувати про типорозмірах - від довжини, діаметру залежить ступінь надійності з'єднання. Якщо сумніваєтеся в правильності прийнятого рішення, зверніться за допомогою до фахівців інтернет-магазину «Автодиски юа».

Колісні гайки покриття DACROMET

Колісні гайки покриття dacromet - сучасне рішення для автодисків з гайковим типом кріплення. Актуальний колір, високий ступінь надійності і безпеки відрізняють продукцію компанії Harry від товарів конкурентів.

Переваги виробів з покриттям dacromet:

  • високий ступінь корозійної стійкості;
  • тривалий термін експлуатації;
  • висока точність нанесення гарантує відсутність пропусків у області різьблення;
  • відсутність водневої крихкості забезпечує нанесення Дакромет на кріплення високого класу міцності, які використовуються в відповідальних конструкціях;
  • естетична привабливість, оригінальний сріблястий колір дозволяє застосовувати кріплення дакромет фактично на автомобілях будь-якого виробника.

У каталозі моделей представлені рішення для машин різних автозаводів. Не варто купувати колісні гайки, якщо не впевнені в тому, що вони ідеально порівнянні з вашим автомобілем - краще скористайтеся ефективною допомогою співробітників інтернет-магазину.

12 Трав 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]