Яка висота протектора у нових літніх шинах

Безпека їзди напряму залежить від багатьох моментів, одним з яких є стан шин, а точніше висота протектора. Адже саме правильно підібрана автомобільна гума, з врахуванням сезонності, здатна забезпечити зціплення з поверхнею дороги, по якій ви їздите. Давайте сьогодні поговоримо про глибину протектора для літньої гуми.

Яка висота протектора у нових літніх шинах

Якої глибини повинен бути протектор у нової літньої гуми?

Для нових літніх покришок висота коливається в межах 6 – 8.5 мм. Даний показник актуальний для автомобільної гуми, яка встановлюється на легкові автомобілі, на якому їздять по асфальтованому дорожньому покриттю загального значення.

А ось для власників позашляховиків або кросоверів, особливо якщо на них виїжджають за межі міських доріг та частіше за все їздять по бездоріжжю варто вибирати покришки з висотою в межах 17 мм, за рахунок виступаючих грунтозацепів и чашечок.

Варто сказати, що не існує ніяких визначених стандартів відносно розмірів протектора нової гуми, а з вище сказаного можна зробити висновок, що все повністю залежить від того, з якою метою використовується автомобіль.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати у професійних менеджерів компанії «Авто Диски UA».

27 січня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]