Як очистити литі диски від фарби

Не для кого не секрет, що литі диски доволі привабливі лише до того часу, поки над їх лакофарбовим покриттям не «попрацював» дорожній пил, різні реагенти з сіллю для посипання доріг в зимовий час, а також різні дрібні камінці.

В результаті всього цього і виникають різні дефекти фарби. Само тому у багатьох автовласників і виникає питання, як очистити литі диски від фарби. Адже сьогодні їх з легкістю можна привести в порядок і зробити їх як нові. Для цього проводять процедуру реставрації литих дисків, як самостійно в домашніх умовах, так і за допомогою спеціальних сервісних майстрів.

як очистити литі диски від фарби

Однак найбільш проблемною та довгою частиною роботи виступає видалення старого лакофарбового покриття з поверхні литого диска. Ось про це давайте і поговоримо сьогодні.

Як очистити диски від фарби?

Сьогодні існує три метода усунення фарби з поверхні колісного диску:

1.Видалення фарби за допомогою піскоструминної установки.

Це найбільш ефективний спосіб. Правда, в домашніх умовах мало використовують його, так як не кожний власник автомобілю може дозволити собі таке обладнання. Як, правило, такий спосіб використовують в майстернях, які займаються реставрацією литих дисків.

2. Механічний спосіб.

Передбачає використання електричної дрилі з різними насадками – металевими щітками різних діаметрів. Це доволі трудомісткий процес. У зв’язку з цим рекомендуємо працювати в респіраторі і захисних окулярах.

3. Хімічне видалення фарби.

Для цих цілей використовують спеціальне змивання, у якого дуже отруйний склад. У зв’язку з цим працювати необхідно дуже обережно і виключно в рукавичках, респіраторі і захисних окулярах.

Перед тим як замочити диск в засобі необхідно пройтись металевою щіткою по поверхні, утворюючи глибокі подряпини. Пам’ятайте процес розчинення фарби доволі довгий і процедуру замочування необхідно буде повторювати декілька разів, щоб досягти ідеального результату.

Тепер і вам відомо як очистити літі диски для їх реставрування і які методи вибрати вирішувати виключно вам.

23 грудня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]