Iнші
Статтi

Як очистити литі диски від фарби

Не для кого не секрет, що литі диски доволі привабливі лише до того часу, поки над їх лакофарбовим покриттям не «попрацював» дорожній пил, різні реагенти з сіллю для посипання доріг в зимовий час, а також різні дрібні камінці.

В результаті всього цього і виникають різні дефекти фарби. Само тому у багатьох автовласників і виникає питання, як очистити литі диски від фарби. Адже сьогодні їх з легкістю можна привести в порядок і зробити їх як нові. Для цього проводять процедуру реставрації литих дисків, як самостійно в домашніх умовах, так і за допомогою спеціальних сервісних майстрів.

як очистити литі диски від фарби

Однак найбільш проблемною та довгою частиною роботи виступає видалення старого лакофарбового покриття з поверхні литого диска. Ось про це давайте і поговоримо сьогодні.

Як очистити диски від фарби?

Сьогодні існує три метода усунення фарби з поверхні колісного диску:

1.Видалення фарби за допомогою піскоструминної установки.

Це найбільш ефективний спосіб. Правда, в домашніх умовах мало використовують його, так як не кожний власник автомобілю може дозволити собі таке обладнання. Як, правило, такий спосіб використовують в майстернях, які займаються реставрацією литих дисків.

2. Механічний спосіб.

Передбачає використання електричної дрилі з різними насадками – металевими щітками різних діаметрів. Це доволі трудомісткий процес. У зв’язку з цим рекомендуємо працювати в респіраторі і захисних окулярах.

3. Хімічне видалення фарби.

Для цих цілей використовують спеціальне змивання, у якого дуже отруйний склад. У зв’язку з цим працювати необхідно дуже обережно і виключно в рукавичках, респіраторі і захисних окулярах.

Перед тим як замочити диск в засобі необхідно пройтись металевою щіткою по поверхні, утворюючи глибокі подряпини. Пам’ятайте процес розчинення фарби доволі довгий і процедуру замочування необхідно буде повторювати декілька разів, щоб досягти ідеального результату.

Тепер і вам відомо як очистити літі диски для їх реставрування і які методи вибрати вирішувати виключно вам.

23 грудня 2016
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

* Ваше ім'я
* Ваш телефон
Бажаний час дзвінка
замовити
Повідомити про наявність
* Ваш контактний телефон
замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal