Що таке аквапланування

Доволі часто, розглядаючи будь-яку модель автомобільних шин, споживач стикається з таким терміном, як аквапланування. І варто відмітити, що цьому питанню багато виробників приділяють немаловажне значення. Ось давайте разом сьогодні розберемося в цьому поняті.

аквапланування що це

Аквапланування що це і які фактори впливають на його виникнення?

Під акваплануванням автомобільної гуми мається на увазі таке явище, при якому під колесами замість твердого дорожнього покриття створюється тонка плівка з води. Одним словом, автомобіль починає ковзати, повністю втрачаючи контакт с дорогою. Правда, тут варто сказати, що доволі багато автовласників плутають цей ефект з ковзанням.

В останньому випадку колеса частково втрачають зціплення з дорожнім покриттям та водій здатний вивести автомобіль з цього стану. А ось при акваплануванні машина зовсім не керована до тих пір, поки не буде знижена швидкість або не зникне водяний клин.

Правда, не варто думати, що аквапланування автомобіля буде виникати в момент, коли ви їздите під дощем або наїхали на калюжу. Щоб уникнути цього явища просто необхідно дотримуватись три важливих умови:

  1. Приділяємо увагу протектору на покришці. Рельєфність та здатність відводити за мінімальний період, з плями контакту, воду в великій кількості.
  2. Товщина водяної плівки. Пам’ятайте, щоб їзда по, добре змоченому дощем, асфальту кардинально відрізняється від наїзду на калюжу. Будьте уважними!
  3. Швидкість руху. Чим швидше ви їздите, тем вище вірогідність, що може виникнути такий ефект.

Купівля якісної автомобільної гуми та уважність на дорозі – це гарантія Вашої безпеки!

3 лютого 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]