Наварка шин

Серед автолюбителів не тільки України, але і всього світу чималим попитом користується нівроку шин. Саме цей вид послуги дозволяє збільшити термін служби колеса, а якщо бути точніше, то просто «продовжити життя» вже зношеної покришці. Однак найголовнішим моментом в даній ситуації виступає той факт, що до такого реанімування покришки можна вдаватися неодноразово, а точніше до тих пір, поки дозволяє її каркас.

Наварка шин

Нівроку шин, яка в ній необхідність?

Найчастіше, автомобільна гума виходить з ладу в результаті механічного пошкодження і завдяки сучасним технологіям немає ніяких труднощів з її відновленням. До того ж, інтенсивно зношуються, як правило, не вся гума, а тільки верхній шар. В результаті цього нівроку шин і користується чималим попитом, особливо серед власників вантажних автомобілів. Адже вартість покришок на такий транспортний засіб досить висока, а якщо вдатися до реставрації, то можна непогано заощадити. За деякими даними сума економії може досягти 40%. Якщо звернутися за допомогою в спеціалізовані центри, то можна бути впевненим, що в роботі використані матеріали високої якості і відповідно колесо ще послужить Вам вірою і правдою.

Більш того, саме автомобільна гума вантажних машин найбільш підходить для реставрації. Це можливо за рахунок досить міцного корду, знос якого повільніший, ніж у протекторів шин, що встановлюються на легковому автомобілі. Так, і шини для лековушкі також можна відновити, але тільки один раз, так як корд у них зношується в рази швидше.

У чому вигода навару автомобільної гуми?

З вищесказаного можна відзначити, що такий варіант відновлення автомобільної гуми має масу переваг, серед яких варто виділити:

  • відновити можна сьогодні практично всі покришки, незалежно від їх типу, марки і розміру;
  • суттєва економія;
  • допускається повторення маніпуляцій (правда, тільки на вантажних автомобілях);
  • якість навареною гуми, як правило відмінне.

Одним словом, нівроку шин для вантажних автомобілів - це відмінна можливість заощадити і отримати гуму, яка в цілому не гірше нової. Якщо, звичайно, Ви прагнете ще більше заощадити, то наварку шин можна виконати самостійно. Тільки не варто спокушатися, що зможете все зробити швидко. Адже тут потрібно не мало терпіння і часу. Та й без спеціального устаткування навряд чи обійдетеся.

1 лютого 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]