Як відрізнити ковані диски від литих

Багато сучасних власників автомобілів прагнуть придати своєму транспортному засобу особливого зовнішнього вигляду. Адже хочеться, щоб машина виглядала презентабельно, дорого, а також виділятись серед інших.

Ось чому все більше власників автомобілів використовують для цих цілей легкосплавні диски, які в свою чергу розподіляються на литі і ковані. А як їх відрізнити між собою знають далеко не всі, тому про це ми сьогодні і поговоримо.

Як відрізнити литі диски від кованих?

як відрізнити литі диски від кованих

І так, дуже часто можна почути, що неможливо відрізнити не професіоналам литі диски від кованих. Однак, це далеко не так! Використання визначених параметрів без проблемно дозволяє зробити правильний вибір і не дозволити себе обманути:

  • 1. Вага – це головна відмінність цих двох моделей. Наприклад, кований диск, діаметром 15 дюймів, важить в межах 4-5 кг, а литий – досягає 8 кг. Правда, якщо ви купуєте диски, виготовлені в країнах СНД, то даний показник не актуальний. А все тому, що вироби на наших заводах виготовляються не по передовим технологіям і таки ковані диски значно важчі.
  • 2. Форма. Навіть неозброєним оком видно на поверхні литого диску маються нерівності. Причиною тому є обробка виробу на фрезерному та токарному станках. А ось ковані вироби позбавлені цих недоліків. Виключення, ультрасучасні литі диски. Да, така продукція значно дорожча, але ідеально рівні вінця того коштують.
  • 3. Метод нанесення надписів – це ще один параметр, який дає можливість відповісти на питання, як відрізнити литі диски від кованих. На ковані комплектуючі надписи наносять методом штампування, і вони вдавлені, так як на литих дисках вони випуклі. Правда, і тут не буває без виключення. Ковані моделі, котрі були виконані на замовлення, можуть мати випукле маркування і навпаки.
  • 4. Специфіка виробу. Ковані вироби позначають словом FORGED. Правда, цей надпис присутній тільки на брендових моделях. На китайських і турецьких виробах може бути невірна інформація.
  • 5. Ціна дисків. На неї не варто розраховувати, як на основний фактор. Однак, литі диски дешевше кованих. Правда, деякі продавці доволі часто спеціально завищують ціну, щоб ввести в оману покупців.
31 жовтня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]