Тест зимових шин

Приймаючи рішення щодо того, яку зимову гуму придбати, власнику автомобіля необхідно брати до уваги значно більше моментів, ніж при виборі літніх покришок. Для того, щоб допомогти своїм покупцям менеджери компанії «АвтоДіскіUA» складають рейтинги найбільш популярних і купуються покришок. Крім, попиту при складанні рейтингів гуми до уваги ще приймаються думку і відгуки, як незалежних експертів, так і кожного власника автомобіля. Також враховуються і різні тест автомобільних покришок. Ось саме про них ми сьогодні і поговоримо.

Тест зимових шин, хто і як його проводить?

Як правило, при в основі лежать тести інститутів Європи, що проводяться випробування покришок в різних їздових умовах. Одним словом, на одному і тому ж автомобілі їздять на за однаковим типом дорожнього покриття (засніжене, покрите льодом, мокрий або сухий асфальт). Кожен складений тест передбачає враховує об'єктивні фактори:

 • гальмівний шлях;
 • розгін;
 • час, за яке проїжджає авто певну відстань.

Так само беруть до уваги і суб'єктивні моменти, а саме керованість автомобіля на мокрій дорозі, снігу і льоду.

Серед важливих критеріїв, що впливають на результати оцінювання виступають:

 • характеристики покришки;
 • стабільність.

Варто зазначити, що через те, що методика, за якою проводять тест зимових шин, різна, результати можуть істотно відрізняться.

Як вибрати покришки керуючись тестами?

Перш ніж шукати тести, настійно рекомендуємо визначитися з тим, який саме виробник Вам найбільше цікавий і ось вже по ньому шукати тести і дивитися на такі показники:

Саме про результати тестування покришок цих брендів ми і поговоримо.

 • Повздовжні характеристики на снігу, льоду і асфальті (сухому і мокрому). Для цього під час тестування використовують спеціальний прилад VBOX, який дозволяє визначити розгін і гальмування автомобіля. За останніми проведеним тестам кращі результати показали наступні бренди автомобільної зимової гуми:
 • Continental Ice Contact;
 • Nokian Hakkapeliita;
 • Goodyear UltraGrip Ice Artic;
 • Nordman 7.
 • Керованість транспортного засобу, яка оцінюється на дорозі замкнутого типу - траса довжиною в межах одного кілометра, що має різні віражі. Найвищий бал дістався автомобільної гуми Nordman. У решти моделей результати були по гірше.
 • Шипи, а точніше їх стан після всіх проведених в процесі тестування гуми. Якщо говорити про розмір виступання шипів після тестування, то він варіюється в межах 1.04 - 1.22. Правда, тут варто враховувати яка кількість шипів на покришці. Адже чим більше, тим все ж зчеплення із зимовим дорожнім покриттям буде краще. У протестованих варіантах кількість і виступ шипів наступний:
 • Continental - 186 шт., 1.22 мм;
 • Nokian - 185 шт., 1.04 мм;
 • Goodyear - 110 шт., 1.17 мм;
 • Nordman - 110 шт., 1.17 мм.
 • Рівень шуму. Правда, даний показник береться до уваги вкрай рідко, так як когось абсолютно не турбує шум від шин, а хтось турбується, щоб автомобіль їхав вкрай тихо.

Безперечно, кожен з варіантів має свої плюси і мінуси.

Тест зимних шин

Тест зимових шин: коротко про плюси і мінуси

Якщо говорити про плюси зимової гуми Continental Ice Contact, то у неї найкращі зчіпні характеристики на льоду і засніженій дорозі. Також вона показала і кращі результати гальмування на мокрому асфальті і забезпечує автомобілю плавність ходу. Якщо про недоліки, то варто сказати, що покришок є претензії щодо керованості автомобіля на льоду і засніженій дорозі, до рівня шуму, який підвищений.

Покришки Nokian Hakkapeliita відрізняються відмінною прохідністю, зчіпними характеристиками практично на всіх видах дорожнього покриття. До даної гумі є зауваження щодо її курсової стійкості на асфальті, вартості і рівню шуму.

Goodyear UltraGrip Ice Artic - це гума з феноменальною прохідністю, зрозумілою керованістю і відмінним поздовжнім зчепленням на льоду і снігу.Однак вони дуже неекономічні при їзді на високій швидкості. Жорсткі і галасливі.

Якщо для Вас важливі відмінні гальмівні характеристики на снігу, то зверніть увагу на автогуму Nordman 7. Крім цього, з ними забезпечений впевнений розгін на льоду, знижений витрата палива і відмінна прохідність. Правда, до гальмівним властивостям на сухому асфальті до цих покришок є претензії. Та й вони також досить гучні.

Одним словом, який вибрати варіант вирішувати виключно Вам, і ми сподіваємося, що вище представлена ​​інформація допоможе зробити правильний вибір.

8 листопада 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]