Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1 Ця публічна оферта являється офіційною пропозицією від компанії AvtoDiskiUA (далі - Компанія) для віддаленого укладання в режимі реального часу Договору купівлі-продажу (далі "Договір") з Клієнтом. Повний текст публічної оферти Компанії знаходиться на веб-сторінці https://avtodiski.net.ua (далі "Сторінка").

1.2 Клієнт повністю приймає та зобов'язується виконувати вимоги Договору, момент укладання якого настає при наявності факту здійснення оплати за замовлення, яка повинна проводитися за цінами та в терміни, які вказані на Сторінці.

Основні поняття та визначення

В тексті Договору, вказані нижче слова та терміни, вживаються в наступному значенні (крім випадків, коли не потрібні більш детальні пояснення чи можливе неправильне розуміння):

Товари, вироби, продукція - автомобільні шини, диски та інші супутні деталі для них, які розміщуються на Сторінці.

Онлайн-магазин, магазин, онлайн-платформа - інструмент, засобами якого надаються послуги або відбувається реалізація товарів онлайн, шляхом підписання договору в електронному вигляді.

Компанія - юридична особа, яка займається реалізацією товарів і наданням послуг онлайн.

Клієнт - особа (фізична чи юридична), яка погоджується на укладання Договору з Компанією, згідно з умовами, які вказані в цьому Договорі.

Замовлення - здійснення Клієнтом вибору з наступною оплатою конкретної одиниці товару, розміщеного на Сторінці.

Предмет договору

3.1 Продукція передається Компанією Клієту відповідно до умов, які зазначені в Договорі. Компанія особисто відповідає за надання продукції належного вигляду та при дотриманні умов, які вказані на Сторінці. Клієнт бере на себе обов'язок здійснити оплату товару при дотриманні умов, вказаних на сайті магазину.

3.2 Компанія надає Клієнту такі можливості:

 • - одноосібно та без зовнішнього впливу здійснити вибір конкретного товару, який розміщено на Сторінці;
 • - виконати необхідні дії для здійснення замовлення;
 • - виконувати операції по здійсненню оплати за товари, враховуючи всі умови, які вказані на Сторінці.

3.3 Компанія бере на себе обов'язок виконувати операції, пов'язані з обробкою замовлень та наданням товару Клієнту враховуючи умови, які вказані у Договорі.

Порядок здійснення замовлень

4.1 Всі товари, які розміщені на Сторінці, можуть бути оформлені для їх придбання Клієнтом.

4.2 У Компанії є право, яке дозволяє відмовити Клієнту в передачі йому обраної продукції, якщо на момент замовлення конкретний товар відсутній на складі Компанії.

4.3 Клієнту доступна будь-які кількість одиниць продукції для разового замовлення, якщо на складі Компанії товар є в необхідному об'ємі.

4.4 Продавець бере на себе обов'язок попереджати Клієнта про факт відсутності обраних товарів і неможливість їх передачі. Зв'язок з Клієнтом відбувається засобами телефонного зв'язку або за допомогою листування через електронну пошту.

4.5 Клієнт дає згоду на зв'язок з ним через особистий мобільний номер телефону чи адресу електронної пошти.

4.6 Якщо бажаний товар відсутній, то Клієнт може повністю анулювати замовлення, відмовитися від вибраного продукта або виконати заміну товару на аналогічний.

Оплата замовлення

5.1 Клієнт може здійснити оплату товару готівкою в пункті самовивозу у місті Харків і лише для вказаних на Сайті брендів автомобільних дисків.

5.2 Клієнт має можливість здійснити безготівковий розрахунок за товар після оформлення замовлення і передачі менеджеру даних для оформлення рахунку-фактури. Всі реквізити будуть надіслані на вказану Клієнтом адресу електронної пошти. Оплату товару також можна здійснити за реквізитами, які будуть відображені на Сайті при виборі варіанту "Счет ПриватБанк". Оплата здійснюється у відділенні будь-якого банку або за допомогою розрахункового рахунку вашої фірми.

5.4 При замовленні товару накладеним платежем, Клієнт може здійснити оплату готівкою або провести безготівковий розрахунок, при умові, що така можливість передбачена у відділенні транспортної компанії. Фактом підтвердження оплати являється чек, виданий транспортною компанією.

5.5 Клієнт може оформити оплату частинами, скориставшись відповідною опцією на Сторінці. При такому варіанті оплати Компанія повинна зв'язатися з Клієнтом для уточнення деталей, які дозволяють виконати подальшу обробку замовлення.

Доставка замовлення

6.1 Доставити замовлення можна в будь-яке з міст України на склад транспортної компанії «Нова пошта», де і відбувається процедура його видачі.

6.2 Клієнт може оформити доставку на адресу, за що стягується додаткова оплата згідно з тарифами транспортної компанії, і після узгодження деталей з менеджером Компанії.

6.4 Безкоштовна доставка виконується тільки тих товарів, які мають відповідну позначку на Сторінці.

6.5 Клієнт вправі повернути товар після після попереднього узгодження з менеджером Компанії адреси зворотньої доставки. В такому випадку, Клієнту необхідно зазначити повну суму страховки і під час відправки не вказувати накладений платіж. При невиконанні вимог, Компанія вправі відмовити Клієнту у поверненні замовлення.

6.6 Диски, що розміщені на Сторінці і мають позначку «20 денна доставка» відправляються лише після часткової або повної передоплати і здійснюється близько 20 робочих днів.

6.7 Після повернення товару на склад, він має бути оглянутий представником Компанії і в випадку, якщо не буде ніяких зауважень, Клієнт зможе повернути кошти або вибрати подібний товар із асортимента, представленого на Сторінці.

Права та обов'язки Компанії та Клієнта

7.1 При порушенні Клієнтом умов, вказаних у Договорі, Компанія без згоди іншої сторони може його розірвати, таким чином, припинивши дію цих положень.

7.2 Клієнті бере на себе обов'язок здійснювати плату за обрану ним одиницю продукції, керуючись положеннями, зазначеними в Договорі з урахуванням термінів та ціни.

7.3 Клієнтові надаються наступні права:

 • - здійснювати замовлення продукції, яка розміщена на Сторінці магазину;
 • - укладати Договір в електронному вигляді;
 • - затребувати від Компанії виконання положень, зазначених в Договорі.

Відповідальність сторін

8.1 Клієнт та Компанія являються відповідальними за порушення, неналежне або неповне дотримання і виконання положень, які передбачені цим Договором, та згідно з порядком, вказаному в ньому та в діючих нормативних-правових актах.

8.2 Компанія на являється відповідальною:

 • - за зміни, які вносить виробник в дизайн готової продукції;
 • - за відсутність відповідності кольору продукції, розміщеної на Сторінці (визначається в залежності від передачі кольору екраном, яким користується Клієнта і може мати невідповідність з оригіналом);
 • - за правдивість персональних даних, які Клієнт надав в процесі укладання Договору і здійсненні замовлення;
 • - за виникнення затримки чи перебоїв в процесі доставки товару, якщо це відбувається з об'єктивних причин, які не входять сферу діяльності Продавця;
 • - за незаконну діяльність Клієнта, яку він може проводити через доступ до всесвітньої мережі;
 • - за надання Клієнтом інформації про свої персональні дані стороннім людям (третій стороні).

8.3 Клієнт в разі заподіяння шкоди своїми діями:

 • - окремим особистостям, юридичній особі або їхній власності;
 • - державі;
 • - морально-етичним та іншим загальноприйнятим принципам
 • - він несе особисту відповідальність.

8.4 При виникненні обставин, які визвані непереборною силою та унеможливлюють виконання умов Договору, Клієнт та Продавець звільняються від їх виконання. Ці обставини характеризуються надзвичайними або непередбачуваними подіями - форс-мажорами, які унеможливлюють або, з об'єктивних причин, не дозволяють виконувати умови, зазначені у Договорі. Факт настання форс-мажорних обставин Клієнт і Продавець не в змозі попередити чи запобігти при наявності всіх доступних та об'єктивних способів.

8.5 Клієнт та Продавець зобов'язуються докладати всі зусилля для виконання умов, зазначених у цьому Договорі, а всі спірні питання вирішувати за допомогою взаємовигідних угод та конструктивної комунікації.

Додаткові умови

9.1 Компанія може односторонньо вносити правки в укладений між нею та Клієнтом Договір. Всі зміни розміщуються на Сторінці, яка знаходиться у відкритому доступі.

9.2 Онлайн-платформа створена Компанією з ціллю продажу продукції, яка розміщена на її інтернет-сторінці.

9.3 При укладанні Договору та під час здійснення замовлення, Клієнт є відповідальним за інформацію, яка зазначається при виконанні цих процедур.

9.4 При укладанні Договору, Клієнтом надається безумовна згода на те, що його персональні дані будуть зібрані, оброблені, збережені та використані Компанією при суворому дотриманні законодавства України в сфері захисту персональних даних користувачів .

9.5 Законом України "Про електронну комерцію" встановлюється, що датою укладання цього Договору та вступу електронної угоди в юридичну силу вважається момент прийняття умов, зазначених в Договорі.

9.6 Попередній перегляд продукції, яка розміщена на Сторінці магазину є абсолютно безкоштовним.

9.7 Інформація, яка була отримана від Клієнта, є суворо конфіденційною, і повинна використовуватися Компанією лише під час обробки замовлень, зв'язку з Клієнтом, здійсненні доставки або під час проведення фінансових операцій.

9.8 Для зворотного зв'язку, Клієнт надає згоду Компанії здійснювати телефонні дзвінки на особистий номер та надсилати повідомлення на вказану ним електронну адресу.

Повернення замовлення

10.1 Відповідно до вимог чинного законодавства України, у Клієнта є право повернути замовлену продукцію Компанії, за умови якщо збережена її належна якість.

10.2 Товар повертається Компанії за власні кошти Клієнта.

10.3 Компанія здійснює повернення коштів Клієнту тільки після надходження товару на склад і при збереженні його належної якості. Якщо в процесів доставки товару Клієнту мали місце додаткові фінансові витрати з боку Продавця, то частина грошей може бути компенсована на користь онлайн-магазину.

Термін дії

11.1 Укладений в електронному вигляді Договір вступає в юридичну силу, коли Клієнт отримує відповідь від Продавця на його пропозицію щодо його укладання. Цей процес регулюється Законом України "Про електронну комерцію".

11.2 У сторін Договору є право, згідно якого вони можуть його розірвати, дійшовши взаємної згоди. Повернення коштів Клієнту при цьому відбувається до моменту отримання товару Клієнтом від Продавця.

11.3 Право одностороннього розірвання зазначеного Договору є у обох сторін при умові, що одна з них не дотримується відповідних Законів України або умов цього Договору.

Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]