Литі диски на ВАЗ 2101

Незважаючи на свій поважний вік, автомобілі моделі ВАЗ 2101 все ще їздять простори пострадянського простору. Автолюбителі із сільської місцевості люблять їх за невибагливість до палива і простоту в ремонті, а також за надійність. На ВАЗ 2101, як і на інших автомобілях, важливу роль відіграють диски, вони не тільки виконують функціональну роль, але і дозволяють вам зовні виділитися серед інших автолюбителів. Литі катки хоч і коштують на порядок дорожче своїх штампованих побратимів, але вони на порядок якісніше і надійніше, проте за це, доводиться платити чималою вагою.

Титанові диски на ВАЗ 2101

Титанові колеса давно вважаються найкращими і надійними з усіх представлених на ринку. Вони володіють чудовими технічними характеристиками. Крім малої ваги, вони дуже гнучкі і міцні. Промисловість в наш час настільки розвинена, що титани на ВАЗ 2101 доступні практично кожному автолюбителю. Деякі навіть намагаються прикрасити свої диски будь-якими доступними властивостями.

Стандартний розмір

Литые диски на ВАЗ 2101

Литі диски ВАЗ 2101 випускаються за стандартною системою розмірів, прийнятої в багатьох країнах світах. Починається він з радіуса 13 і до 15. Такий розкид пов'язаний з багатьма факторами, вважається, що для їзди по місту краще використовувати диски меншого діаметру, це забезпечує кращу швидкість і стійкість машини, але негативно позначається на її посадці. Для сільських доріг краще використовувати колеса самого великого діаметру, вони додадуть автомобілю велику стійкість, але збільшує витрату палива на кілометр.

Універсальність для всієї лінійки ВАЗ

Литі диски на ВАЗ 2101 спокійно підійдуть на ВАЗ 2109 або будь-який інший автомобіль. Це одна з «фішок» виробника. Багато вузлів і запчастини взаємозамінні з автомобілями інших машин серії. Це було спеціально зроблено для уніфікації марки і якнайшвидшого освоєння. У випадку з колесами має значення тільки розмір, все інше абсолютно ідентично. Завдяки цьому в нашому магазині є безліч різноманітних дисків для автомобілів марки ВАЗ. Ми завжди раді новим клієнтам і готові проконсультувати Вас, щоб Ви змогли знайти бажане.

Краще наш інтернет-магазин ніж ринок

Титанові диски на ВАЗ 2101 найкраще купувати в спеціалізованих магазинах:

  • По-перше - це зручно, оскільки наш магазин має великий каталог.
  • По-друге - ми завжди зможемо допомогти Вам з вибором і підказати з приводу будь-якого питання, оскільки наші оператори і продавці мають професійну кваліфікацію.
  • По-третє - доступна ціна. Наш інтернет-магазин завжди надає тільки якісний товар, який підкріплений гарантійними талонами. Ми завжди прагнемо до якісної продукції, щоб задовольнити побажання покупців.

Не забувайте, що від правильних дисків на ваш автомобіль, можна домогтися відразу декількох факторів, такі як - естетичність і функціонал. Тому вибирайте правильно і з розумом, в разі чого ви знаєте куди можна звернутися.

31 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]