Колеса для Scoda

Диски - це невід'ємна частина інтер'єру машини, адже нерідко в першу чергу звертають уваги саме на них. Диски Шкода r15 завжди якісно відрізнялися від коліс інших марок. Їх елегантні обводи і дзеркальна поліровка заворожують. Також вони надають великий вибір всіляких квітів, які допоможуть вам підкреслять колір вашого автомобіля.

Штамповані або литі

У нашому магазині є вибір штампованих і литих дисків. Їх відмінність полягає в різному процесі виробництва. Штамповані роблять з листів стали, які скачують і зварюються. Це не означає, що вони погані, навпаки, то один з найміцніших видів колісних дисків, які сумлінно відслужать відведений термін або навіть більше.

Литі ж відливають в спеціальних формах. Вони набагато дешевше штампованих, але і важче теж. А ось за якістю значно гірше, так, наприклад, литі диски набагато гірше переносять удари і деформації ніж штампувальні.

Колеса для Scoda

Основні характеристики

Як у будь-яких запчастин, диски на Scoda мають перелік необхідних характеристик. Їх необхідно враховувати, щоб правильно підібрати колесо. Ось найважливіші з них:

  • Ширина обода - 6.5 мм;
  • Діаметр обода -16 мм;
  • Виліт - 46 мм;
  • PCD - 5x112 мм.

У питанні правильного підбору дисків Вам із задоволенням допоможуть наші консультанти. Вони вислухають ваше запитання, після чого дадуть слушну пораду і допоможуть підібрати найкраще рішення.

4 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]