Диски на БМВ X1

Автомобіль марки BMW X1, це модний і сучасний кросовер, який як і раніше актуальний, за рахунок своїх характеристик і витонченого зовнішнього вигляду. Правда, в ньому все ж є що поміняти, а саме колісні диски. На нашому сайті ви знайдете безліч стильних, новомодних і якісних дисків на БМВ X1 за доступною ціною.

Колісні диски на автомобіль марки BMW X1

диски на БМВ X1

Існує поширена варіація дисків на БМВ X1 - це сталеві і литі. Але варто сказати, що по більшій частині ви знайдете тільки литі диски, так як сталеві на даному автомобілі будуть виглядати непрезентабельно, через що їх практично не випускають.

Литі диски на БМВ X1 можна охарактеризувати як - стильний дизайн і оригінальність. З даними дисками Ваш автомобіль стане виглядати ще більш привабливіше і буде відрізняться від своїх однокласників на вулицях міста. Але, є невелика заковика, дані диски виробляються за допомогою лиття, через що вони стають менш стійкими до великих навантажень. Більш якісні та ударостійкі литі катки будуть стояти куди дорожче своїх аналогів.

Сталеві ж диски на BMW X1 характеризуються високою зносостійкістю до навантажень, здатність витримувати сильні деформації, і все це за невелику плату. Виробництво сталеві дисків здійснюється за допомогою сталевого листового металу і штампування. Єдиний невеликий мінус даних дисків на БМВ X1 полягає - в однотипної стилістиці.

11 вересня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]