Ціна на титанові диски r13 на ВАЗ в Україні

Пошук титанових дисків r13 на ВАЗ за ціною виробника абсолютно для всіх автомобілістів закінчується розчаруванням. І не тому, що вартість виявляється занадто високою, а тому що покупці дізнаються - "титановими" називаються алюмінієві аналоги, але на сленгу. У зв'язку з цією обставиною, їм необхідно переорієнтуватися на покупку литих або легкосплавних моделей, презентованих в численних каталогах виробників з різних країн світу.

Купити легкосплавні диски на 13 на ВАЗ

диски r13 на ВАЗ

Основні споживачі 13-діаметрових дисків - власники класичних ВАЗівських модифікацій, "Гранти", "Оки" і Samara. Водії можуть купити легкосплавні диски на 13 на ВАЗ 2110, 2111 і 2112, так як вони ідеально підходять під конструкції цих моделей.

Під час покупки слід орієнтуватися на всі нюанси товару - від радіуса до вильоту колеса і ширини обода. Незважаючи на те, що більшість моделей мають однакові розміри, є винятки. Наприклад, для "Оки" підходять колеса з діаметром центрального отвору 60,1 мм, тоді як універсальним значенням є 58,6 мм.

Те ж саме стосується і PCD (сверловки). Більшість ВАЗівських конструкцій відмінно сопоставімі з Автодиски, у яких сверловка дорівнює 4х98. Рекомендуємо на "Оку" ВАЗ купити титанові диски р13 з PCD 3х98. Нехтуючи даними радою, водій ризикує витратити гроші на марну покупку. Безумовно, інтернет-магазин піде назустріч клієнту і замінить колеса з невідповідними типорозмірами на ідеально зіставні. Але заміна вимагає часу.

Універсальні штатні параметри автодисків з р 13

PCD - 4x98;

DIA: 58,6 мм;

Болт: 12 * 1,25;

W: 5 - 7.5 J;

ET: -10 - 42.

Для VAZ Classics не рекомендуємо вибирати автодиски з вильотом більше 35-38. Ці розміри не підходять, так як можуть чіпляти гальма. Краще не ризикувати. Як варіант - купуйте легкосплавні диски зі значеннями, які використовувалися до справжнього моменту.

Купити литі диски р13 на ВАЗ - асортимент виробників

Один з основних критеріїв при підборі автодисків - вартість. Кожен автомобіліст хоче без зайвих витрат купити литі диски р13 на ВАЗ в оригінальному дизайнерському виконанні, в хорошій якості. таким покупцям варто звернути увагу на каталог товарів середньої цінової категорії. У ньому представлені моделі з оптимальним поєднанням ціни, якості, візуальної привабливості. Основні представники - продукція південнокорейських виробників.

Бюджетні варіанти - автодиски китайських компаній. Вони недорогі, але часто не відповідають вимогам виборчих клієнтів по якісному критерієм. Воліють купити титанові диски на ВАЗ р13 автомобілісти, яким хочеться миттєво замінити автодиски при недостатньому бюджеті.

Преміальні автодиски з р 13 зустрічаються досить рідко. Виробники, що пропонують моделі в цьому сегменті ринку, орієнтуються на виготовлення коліс для тюнінгу - 16 і 17-діаметрових виробів. Вони пропонують першокласний товар як з естетичних, так і технічними характеристиками. Гарантують довговічність, бездоганність виробів компанії з Італії, США, Німеччини, Великобританії.

На окрему увагу заслуговують колеса з каталогів японських брендів. Вони представляють як преміум-клас, так і середній ціновий сегмент, але традиційно користуються підвищеним попитом і бездоганною репутацією.

30 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]