Титани ВАЗ 2109 - ціни і виробники

З модельним рядом ВАЗа українські автомобілісти знайомі добре. Їх відгуки вказують на те, що і серед радянських машин були свої фаворити. Зокрема, мова йде про ВАЗ 2109 - хетчбек, збираному на Тольяттинском автозаводі і підприємствах інших держав з 1987 року. В цілому, в серійному виробництві автомобіль був 24 роки. Їх них 7 років збирався виключно української автоіндустрією. У Росії збірка ВАЗ 2109 припинилася в 2004 році.

Візуально "дев'ятка" виділяється на тлі задньопривідних седанів, які переважно увійшли в модельний ряд ВАЗа. Не можна не помітити динамічність її силуету, досягнуту за рахунок кузова "хетчбек". Безумовно, для 1987 року ця була оригінальна машина, про яку мріяли багато водіїв. Сьогодні попит на б / у ВАЗ 2109 впав з огляду на появу численної армії іномарок з більш стильними екстер'єру. Але не настільки критично, щоб машина пішла з ринку.

Титани ВАЗ 2109 - що це за колеса?

Титани ВАЗ 2109

Якщо при згадці словосполучення "литі диски" український автомобіліст знає, про що йде мова, то почувши "титани" не кожен водій зрозуміє, що його співрозмовник має на увазі. І не випадково, адже як таких, титанових коліс не існує в природі. Людство не використовує титанові сплави для виготовлення коліс, але сленгове назва алюмінієвих аналогів - "титани" - винайшло. Отже немає ніяких титанових дисків, а є легкосплавні, які з легкої подачі автомобілістів отримали другу назву. Тому при його вимові потрібно розуміти - продавець хоче вам продати литі колеса.

Титани на ВАЗ 2109 - переваги і недоліки

Всі достоїнства литих ковзанок пов'язані з використовуваним матеріалом і його особливостями. Як його виступає алюмінієвий склад з компонентами, що дозволяють збільшити міцність майбутнього виробу. легка вага алюмінію позитивно впливає на експлуатаційні характеристики. В процесі їзди - незалежно від умов використання, на противагу стандартної штампування, - знижують рівень навантаження на двигун, підвіску, економлять паливо. Титанові автодиски легко керовані. Вони моментально реагують на команди водіїв, і при цьому, збільшують курсову стійкість авто.

Недоліки обмежуються лише підвищеної вартістю. Ціна на легкосплавні автодиски вище ніж на штампування, але для тих, хто віддає перевагу якості і безпеку, відмінну естетику і надійність, підвищена вартість - не перешкода для покупки титанів для ВАЗ 2109.

Титани на ВАЗ 2109 - бренди і ціни

Асортимент легкосплавних дисків підрозділяється на дві великі групи - бюджетні та преміальні. Слідуючи з назви, друга група коліс коштує дорожче, володіє кращими експлуатаційними характеристиками. Вона пропонує артикули:

Team Dynamics - 6800 грн;

Brock - 5600 грн;

Tomason - 3700 грн;

Ronal - 3950 грн.

Це не остаточні ціни, оскільки вони формуються відповідно до кон'юнктури ринку. більшість люксових титанів йдуть під замовлення, що трохи збільшує терміни їх доставки за місцем проживання покупця.

Бюджетні титани - продукція українських, південнокорейських брендів. Їх ціни в кілька разів нижче. Але це не означає, що вони мають низьким ступенем функціональності, що вони не здатні впорається з поставленими завданнями. Просто ці бренди не настільки розкручені як європейські, і якісні характеристики їх дисків трохи нижче.

24 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal