Сталеві диски на авто

Ви можете купити стальні диски на ЗАЗ Форза прямо зараз в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Ми гарантуємо, що вся дискова продукція виготовлена відповідно з параметрами заводу-виробника, що доволі важливо в збережені заводських гарантій на транспортний засіб.

Головною особливістю, таких коліс виступає те, що для виробництва стальних дисків використовується технологія штамповки листового металу. Саме властивості стали і складають позитивні характеристики штампованих дисків, із-за яких покупці віддають їм переваги.

Стальні диски на Кайрон та їх особливості

  1. Собівартість. Сталь є доступним матеріалом, а процес непереривної штамповки стандартних заготовок доступний. За рахунок цього багато автомобілів комплектуються на заводі саме штампованими колісними дисками.
  2. Пластичність. На відміну від литих коліс, стальні при ударе не руйнуються, а тільки деформуються, приймаючи на себе і одночасно погашаючи імпульс. За рахунок цього автомобільна підвіска менше постраждає. До того ж, деформований каток можна відновити за допомогою спеціального обладнання, що є в шиномонтажі.

Якщо ви плануєте купити стальні диски Опель, Кайрон, ЗАЗ Форза або на інші марки автомобіля, але не знаєте, як обрати, тоді доцільно звернутись за допомогою до професіональним спеціалістам. Саме такі менеджери працюють в компанії «АвтоДискиUA». Дзвоніть сміливо і вони дадуть компетентні відповіді на хвилюючі питання. Також можливо замовити зворотній дзвінок в зручний час. Все що потрібно, це прописати свої побажання по часу, а також коротко викласти питання. Доставка здійснюється по всій Україні зручними транспортними компаніями. Більш детальна інформація у наших менеджерів.

стальные диски

4 серпня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal