Сталеві колісні диски

У всі часи колісні диски виступали основою автомобіля. Адже саме на них полягає навантаження автомобіля, залежить плавність ходу, маневреність та інші параметри. Які диски підібрати і чому, ми сьогодні з вами поговоримо.

Диски на авто стальні – самий масовий товар на автомобільному ринку

Саме штампованою дисковою продукцією обладнані бюджетні машини і навіть транспортні засоби середнього класу. Це обумовлено рядом властивостей цих виробів:

  • - доступність в ціні;
  • - масове виробництво, що дозволяє запросто підібрати підходящий розмір;
  • - можливість у випадку пошкодження відновити.

Для виготовлення залізних катків використовується доступний метал – залізо або сталь. Та й сам метод виробництва бюджетний. Мова йде про конвеєрну штамповку – серійне виробництва без права на ексклюзивність та вичурний зовнішній вигляд. Одночасно з цим стальні колісні диски доволі невибагливі і їх з легкістю можна підібрати практично на будь-який автомобіль.

Головним достоїнством цих катків виступає – стійкість до ударів. Після пошкодження штампована дискова продукція підлягає відновленню: рихтувати та вигнути. Адже колеса під час удару не дають тріщину, а лише деформуються.

Правда, і недоліки у таких дисків також є. Мова йде про велику вагу, схильність до розвитку до іржі, і доволі непрезентабельний зовнішній вигляд. Останній момент повністю можна вирішити за допомогою ковпаків, які ви також зможете купити в інтернет-магазині «АвтоДискиUA».

Важливо, що в нашій компанії продаж стальних дисків здійснюється в зручний час для клієнтів. Ви можете отримати консультацію і оформити замовлення подзвонивши менеджерам «АвтоДискиUA» або ж замовити зворотній дзвінок.

Поки ви думаєте інші вже катаються на новеньких колесах!

сталеві диски

2 серпня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal