Сталеві диски на 14 ВАЗ

На сьогодні штамповані колеса найбільш популярні. Як правило, купити стальні диски R14 на ВАЗ планує практично кожний другий власник цієї марки автомобіля або такого ж класу. Саме цю дискову продукцію відносять до представників нижчої цінової категорії. Адже вони виготовляються за рахунок стандартного прокату за допомогою технології «штамповки». А потім готовий виріб покривають ґрунтовкою або лаком. За рахунок простого технологічного процесу кінцева вартість катків в два рази нижче литих аналогів. Ось вам і перша перевага залізних дисків.

Окрім того, такі колеса ще і доволі надійні. У випадку потрапляння в яму він зігнеться і все можна буде сміливо виправити на шиномонтажі. Цей елемент приймає всю тяжкість удару на себе і тим самим захищає підвіску і навіть кузов автомобіля від можливих серйозних пошкоджень та дорогого ремонту. Правда, стальні диски на 14 ВАЗ мають і свої недоліки:

  1. Велика вага виробу знижує динаміку автомобіля (складніше розганяється та гальмує).
  2. Знижається функціювання підвіски із-за непідресореної ваги автомобіля, що може негативно вплинути на комфортність пасажирів при їзді по бездоріжжю.
  3. Непрезентабельний зовнішній вид.
  4. Підвищена схильність до корозії.

Одним словом, недоліки існують, але переваг більше. Ось тому і обирають автомобілісти такі катки.

Де на диски стальні R14 ВАЗ ціна сама низька?

Безперечно, в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Чому, спросите ви. Да, тому що ми працюємо напряму з виробником і відповідно маємо можливість відмовитись від торгових націнок посередників. Цей факт і знижає ціну на диски.

У вас залишились питання, тоді дзвоніть нашим менеджерам, і ми відповімо на них. А ще краще для більш комфортного зв’язку замовити зворотній дзвінок, вказавши в замовлені суть питання та найбільш зручний час для дзвінка для вас.

Сталеві диски на 14 ВАЗ

28 серпня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal