Сталеві диски 16 дюймів

Сучасні стальні диски 16 дюймів виготовляють з товстої листової сталі. З неї нарізають два типи заготовок – коло та полосу. Далі їх відправляють для подальшої обробки та виготовлення колеса. За рахунок того, що в процесі не використовується дороге обладнання з ЧПУ, а затрати енергії значно нижче, то і ціна на виріб буде невисокою.

Ось тому багато виробників пропонують своїм клієнтам якісну і одночасно доступну дискову продукцію. Адже вже давно не секрет, що саме з такими катками з конвеєру сходить багато автомобілів.

Стальний диск R16: переваги та недоліки

Як вже відмічалось штампована дискова продукція найбільш доступний варіант коліс і, звичайно ж, це її головна перевага. Окрім того, такі катки приймають удар від різних вибоїн на дорогах на себе, тим самим продовжуючи термін придатності автомобільної підвіски. Важливо і те, що під час удару колесо не тріскається, а деформується. За рахунок цього його можна відновити за допомогою спеціального обладнання, яке є практично на всіх СТО.

Ось саме із-за цих переваг прагне купити диски стальні R16 практично кожний другий автовласник. Правда, тут варто сказати декілька слів про недоліки:

  • - безликість, так як даний метод виробництва не дозволяє створювати дизайнерські шедеври;
  • - велика вага.

Однак, багато автомобілістів для зими обирають саме ці диски, так як вони дійсно ідеальні при їзді по бездоріжжю в Україні. Якщо ви серед тих водіїв, то можете сміливо оформлювати замовлення в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Якщо ж ви не знаєте, як правильно оформить замовлення, сумніваєтесь що до правильності свого вибору та відповідності рекомендаціям виробника, то дзвоніть нашим менеджерам прямо зараз. Ви також можете замовити зворотній дзвінок, і наш спеціаліст зв’яжиться з вами в короткі терміни або вказаний вами час!

купити диски стальні R16

4 вересня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal