Чому купують литі диски TSW?

Литі автомобільні диски TSW – це ексклюзивна продукція всесвітньо відомої однойменної компанії. Виробничі потужності розташовані на території Америки. Свої TSW диски виробник випускає ось вже півстоліття. За цей час вдалось не тільки завоювати лаври слави серед автолюбителів, але і утримувати лідируючі позиції вже не одно десятиліття. В Україні дискова продукція даного бренду представлена в різних моделях та типорозмірах в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Купити їх можна від 1796 гривен.

Варто відмітити, що ці катки закуповують найкрупніші автомобільні виробники для складальних конвеєрів. За рахунок того продаж ведеться в солідних масштабах. А деякі моделі випускаються спеціально під замовлення. Однак масштаби не заважають створювати відмінної якості диски TSW і відгуки, яких велика кількість і вони всі позитивні, тому підтвердження. Адже всі колеса відповідають не тільки технічним параметрам транспортного засобу, на якому вони будуть встановлені, але і навіть відповідають дизайну автомобільного екстер’єру. Наприклад, модель TSW Beyern Wheels спеціально розроблена для концерну BMW, а позашляховики і SUV прикрашають модель TSW Black Rhino Wheels.

Відмінною особливістю дискової продукції даного бренду є доволі широкий типорозмірний ряд – до R22. Завдяки цьому їх можна встановлювати на будь-який автомобіль.

Чому литі диски TSW варто купувати в інтернет-магазині «АвтоДискиuUA»?

Наша компанія спеціалізується на реалізації дискової продукції, тому нам добре знайомі всі тонкощі кожного бренду. Ми з готовністю даємо відповіді на питання, що виникли відносно вибору катків. Зручність, швидкість та чіткість нашої роботи задоволені багато клієнтів. Про що говорять численні позитивні відгуки. Клієнтам ми пропонуємо:

  1. Адекватні ціни, які на сайті завжди відповідають дійсності.
  2. Відправку купленої колісної продукції без предоплат.
  3. Можливість зв’язатися з менеджером через форму зворотного звязку.

Одним словом, просто та легко підібрати якісні колеса, які будуть радувати вас тривалий час. Вдалого вибору!

диски tsw отзывы

4 січня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]