Iнші
Статтi

Огляд сталевих дисків R16

Як і раніше стальний диск 16 користується попитом серед багатьох автомобілістів. Саме ця категорія коліс в великих об’ємах представлена на українських автомобільних ринках та профільних магазинах. Як правило, надійні та доступні по ціні стальні диски можна зустріти, як на вітчизняних, так і іноземних автомобілях не тільки бюджетного, але і навіть середнього класу.

Стальні диски R16: ціна та характеристики

Незважаючи на те, що залізні диски вже поступились легкосплавним побратимам вони як і раніше затребувані на автомобільному ринку. Більш того, виробник зі світовим іменем не планує зупинятись своєму виробничому процесі, а навіть навпаки прагнуть удосконалисти свої вироби. Головною особливістю таких коліс, звичайно ж, є їх доступна вартість. Штампована дискова продукція по карману кожному автомобілісту. Серед інших характеристик варто виділити:

  • - міцність;
  • - можливість після пошкодження відновити;
  • - тривалий термін служби;
  • - здатність протистояти будь-яким нерівностям на дорозі.

Ви можете купити стальні диски на 16 та інші типорозміри в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Пам’ятайте, що замовляти ободи потрібно відповідно до технічних характеристик вашого автомобіля. На дисках ви знайдете своє маркування і тому будь-які неточності не можливі. Для кожної машини або його класу індивідуальний діаметр катка, ширина, PCD та інші параметри.

Якщо і підбирати інші стальні колеса, то тільки за допомогою професійного консультанта, якого ви знайдете в нашій компанії. Проконсультуватись та зробити замовлення ви зможете подзвонити по телефонам, що вказані на сайті інтернет-магазину «АвтоДискиUA». А краще, якщо ви залишите заявку на зворотній дзвінок, і ми зв’яжимось в будь-який зручний час для вас!

Колеса R16

24 липня 2017
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

* Ваше ім'я
* Ваш телефон
Бажаний час дзвінка
замовити
Повідомити про наявність
* Ваш контактний телефон
замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal