Надійні і недорогі сталеві диски

Який тип автомобільних дисків вважається найпоширенішим. Зі стовідсотковою впевненістю можна говорити що це сталеві диски. І справа зовсім не в тому, що ці конструкції з'явилися найпершими з числа застосовуваних сьогодні. Напевно, передові технології створили щось більш надійне і просте, ніж штамповка.Но чому ж останні досі вони так популярні і на них сходить з конвеєра більшість автомобілів.

стальные диски

Простота і надійність конструкції

Даний тип коліс виготовляється методом випрессовиванія металу з подальшим зварюванням заготовок. Простота цього процесу дозволяє отримати велику кількість виробів за короткий проміжок часу. Саме тому і вартість такої продукції є мінімальною. Наступне, на що хочеться звернути увагу, це матеріал. Не потрібно бути великим експертом, щоб зрозуміти, що сталь має набагато більшою стійкістю з навантаженням ніж алюмінієвий сплав. Навіть застосування в якості добавки титану не дає легкосплавними дисками тієї міцності і одночасної пластичності. До речі, завдяки деякій пластичності вироби зі сталі легко прокатати на правильному верстати і відновити форму. Чого не вийде зробити з легкосплавними, які при цьому лопаються.

Особливості застосування штампованих дисків

Отже, розібравшись з основними фізичними властивостями матеріалу, з якого виготовлені колеса ми можемо визначити сферу їх застосування:

  • - транспорт, який експлуатується на бездоріжжі або на поганій дорозі;
  • - для зимової їзди;
  • - спецтехніка, для якої дизайн коліс не грає великої ролі;

І останнє, багато водіїв не сприймають колесо як елемент дизайну або розкоші. І саме для них рекомендуємо до застосування штампування.

Ложка дьогтю у бочці меду

Після всього прочитаного складається враження, що сталеві диски позбавлені недоліків. Але це не зовсім так. Перший з них, це велика маса, яка збільшує безпружинну масу авто. Через це збільшується навантаження на підвіску. Втім, це властивість проявляється на великих швидкостях, набагато більше ніж допустимі правилами дорожнього руху. Наступний недолік, це корозійна стійкість, Але балончик автоемалі і пара годин вільного часу зможуть створити чудеса. І останнє, це непоказний зовнішній вигляд. Хоча, його можна легко виправити установкою на колесо декоративного ковпака. А маючи в запасі пару комплектів ковпаків можна з легкістю міняти вигляд вашого авто, чого не вийде при використанні легкосплавов.

23 лютого 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]