MSW диски - почуття безпечної їзди!

Автомобільна дискова продукція MSW – це спадок традицій виробника в відношені високих стандартів безпеки та оригінального дизайну. На свої литі диски MSW виробник OZ Racing ще на початку 80-х років поставив високу планку по відношенню до якості виробу. Сьогодні ця планка тільки підвищується. При цьому, вартість коліс конкурентоздатна. Їх можна купити від 2290 гривен.

Дискова продукція під цим брендом розроблена спеціально для середнього сегмента. При цьому, вона відрізняється дотриманням всіх стандартів виробника. Катки МСВ розроблені з урахуванням існуючого досвіду, постійно розроблюючи новий та оригінальний дизайн кваліфікованими стилістами, конструкторами та розробниками компанії OZ. Ось тому, на диски MSW відгуки тільки захоплені.

Всі виробничі цикли і якість готового виробу постійно контролюється виробниками. Для цього раз в шість місяців проводиться аудиторська перевірка. Дискова продукція MSW має маркування «designed by OZ». Підтвердженням високого рівня катків виступає наявність сертифікатів якості KBA TUV та ABE.

Якщо говорити про дизайн дисків, то тут виробник дотримується авангардного стилю, дотримуючись концепцій гоночних автомобілів, яка у всі часи користується немалим попитом серед споживачів.

MSW диски варто купити в інтернет-магазині «АвтоДискиUA»

Ви запитаєте, чому? А ми скажемо, що своїм покупцям ми пропонуємо виключно вигідні умови співпраці. І цей факт підтверджений позитивними відгуками наших покупців, яких на сьогодні доволі велика кількість. Серед основних переваг співпраці варто виділити:

  1. Доступну ціну, яка завжди на сайті точна.
  2. Відправлення купленої дискової продукції без будь-яких предоплат.
  3. Менеджерам зовсім не обов’язково дзвонити. Достатньо залишити замовлення на зворотній дзвінок, і вони вам тут же передзвонять. Якщо ж вам потрібно передзвонити у визначений час, то укажіть це в заявці.
  4. Безкоштовна кваліфікована консультація.

msw диски

19 січня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal