Кращі литі диски за ціною - якість

Серйозними конкурентами для штампованих дисків стали легкосплавні колеса. Ковані вироби не так популярні, як литі, через свою високу ринкову вартість. А ось лиття поступово витісняє з полиць магазинів непоказну штампування, залишаючи їй лише сегмент легко-вантажного транспорту комерційного призначення.

Але вибрати надійну модель легенів коліс досить проблематично. На ринку представлена ​​велика кількість аналогічних товарів, але заявлена ​​вартість товару не завжди відповідає його рівню якості.

Лучшие литые диски по цене

На що звернути увагу при виборі

Завжди варто не тільки вибирати надійного продавця, але також самостійно оцінювати зовнішні дані товару, упевнитися в його оригінальності. Зробити це не так складно, як може здатися відразу:

  • - оціните вагу коліс. Надійні литі катки будуть важити на 20 - 40% менше, ніж аналогічні штамповані;
  • - на поверхні диска не повинно бути зазубрин, напливів, будь-яких інших дефектів;
  • - всі нанесені написи не повинні містити граматичних помилок. На оригінальної продукції вони виконуються акуратним шрифтом, без вад.

Також досить просто звірити номер товару на офіційних сайтах виробника. Чесний постачальник не буде приховувати цю інформацію.

Вірне рішення

Придбати новий комплект елегантних, ефектних зовні, шикарних легких катків можна на сайті АвтоДіскіЮА. Тут легко підібрати якісні деталі за оптимальною вартістю, завдяки:

  • - великим каталогом товарів;
  • - технічної підтримки досвідчених операторів сайту;
  • - наявності товарів від надійних виробників Європи, Азії, США і т.д.

Серед представлених брендів великою популярністю користуються Zorat Wheels, Enkei, K & K, Alcasta, Replika. Названі компанії випускають масу цікавих дисків, які складно назвати бюджетними, але от якість продукції дуже висока.

Кожен з цих виробників ретельно стежить не тільки за технологією створення виробів, але також за сортностью вихідних матеріалів і відповідністю стандартам готової продукції.

Такі автодиски прослужать не одну трійку років, при цьому максимально збережуть свій зовнішній вигляд, дозволять вигідно виділити своє авто і значно поліпшити його технічні та ходові якості. Вибираючи надійного продавця, ви забезпечуєте собі до 90% успіху в придбанні комплекту котків з кращими показниками "ціна - якість".

29 березня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]