Литі диски на Renault Logan

У модельному ряду Рено, Logan - найбільш популярний автомобіль. Його успіх визначений практичністю, бюджетні, відносно недорогими запасними частинами і великим діапазоном комплектацій. Останній фактор анітрохи не ускладнює вибір литих дисків logan. З огляду на наявність автопоиска, підібрати підходящий варіант зможе недосвідчений автомобіліст, і тим більше, водій з великим стажем.

Купити литі диски на Логан

У великому діапазоні дизайнів, цін і типорозмірів інтернет-магазин пропонує купити литі диски на Логан В каталозі Автодиски представлені моделі, видані вітчизняними виробниками і компаніями зі штаб-квартирами в Італії, Китаї, Південній Кореї, Німеччині. Асортимент регулярно оновлюється, з'являються вироби з новими, ультрасучасними дизайнами, в незвичайних колірних рішеннях.

Литые диски на Renault Logan

Рекомендуємо вибирати литі диски Логан по типорозміру, після чого звертати увагу на зовнішній вигляд і вартість. Ми підібрали відповідні розміри автодисків, які легко інтегруються з автомобілями різних років випуску.

Литі диски на Рено Логан R14

Литі диски на Renault Logan R15

Литі диски на Рено Логан R16

Параметри абсолютно всіх литих дисків на Логан ідентичні:

  • сверловка (PCD) - 4x100;
  • DIA - 60.1 мм;
  • болт: 12x1.5;
  • виліт колеса (ЕТ) - 35 - 43 (штатний 43);
  • ширина обода (W) - 5.5 - 7 J (заводський 5,5).

Вартість автодисків залежить від декількох факторів - виробника, країни розташування потужностей, якості виготовлення. Безумовно, чим дорожче модель, тим вона якісніша. Але бувають винятки з правил - моделі середньої цінової категорії рівносильні за технічними можливостями з представниками преміального сегмента. Приймаючи остаточне рішення, радимо орієнтуватися на відгуки покупців.

22 квітня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal