Литі диски на Опель Віваро

Мінівени знайшли свого покупця не тільки на європейських просторах, але і в Україні. Місткі, надійні і практичні Опель Віваро користуються попитом у приватних осіб та комерційних структур. Вони відповідають вимогам сімей, регулярно виїжджають за місто, які воліють подорожувати на власному авто. Однак подорож може не відбутися, якщо своєчасно не подбати про довговічних і якісних литих дисках на Опель Віваро. Без надійних коліс мінівен не зможе виконувати свої функціональні завдання.

Литі диски для Opel Vivaro

В інтернет-магазині АвтоДиски представлені чудові лінійки литих дисків на Opel Vivaro від провідних виробників з Європи та Азії. Але перш ніж скористатися їхньою пропозицією, пропонуємо вивчити варіанти відповідних коліс для мінівена:

Литі диски на Опель Віваро R16

Литі диски на Опель Віваро R17

Литі диски на Opel Vivaro R18

Вони відповідають таким значенням:

  • по сверловке - 5x114,3;
  • по ширині обода - 6-7;
  • по вильоту колеса - 40-50;
  • по діаметру центрального отвору - 66,1 мм.

Підібравши легкосплавні диски для Опель Віваро по типорозміру, придивіться до їх дизайну. Вибирайте рішення, максимально гармоніюють із зовнішністю машини. У нас чимало виробів з ексклюзивним дизайном.

Залежно від якості виконання і технічного потенціалу, ціна автодисків може бути бюджетної або преміальної. Моделі останнього варіанту запропоновані провідними європейськими заводами-виробниками. Бренди використовують першокласне сировину, прогресивні технології та розробляють моделі відповідно до тенденцій ринку. Їхня продукція міцна і довговічна, тому і вартість її вище середньоринкової.

В інтернет-магазині можна купити литі диски на Опель Віваро з доставкою в будь-який регіон країни. Діючі акції допоможуть заощадити на покупці автодисків преміум-класу.

30 квітня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal