Купити титани на ВАЗ 2101

У ВАЗівської модельному ряду 2101 займає першу позицію. З цього задньопривідного седана почалася історія сімейства "Жигулі" і власне, самого бренду. "Копійка" - так називають ВАЗ 2101 автомобілісти - видавалася тільки радянським автопромом. До розпаду Радянського Союзу її випуск припинився (1988 р). Комплектація передбачала наявність 13-діаметрових коліс, чотириступінчастою механічною трансмісії і трьома видами двигунів.

Машина видавалася не тільки для звичайного споживача, але і для інших цілей. Вона активно використовувалася радянськими гонщиками для завоювання престижних нагород в європейських ралі. Причому успіх був очевидний - в 1971 і 1973 рр. екіпажі на ВАЗ 2101 завоювали срібний і золотий кубок, відповідно. Також було відзначено їх особиста майстерність. У 80-х рр. ВАЗ 2101 був обраний для участі в автогонках англійськими спортсменами, що говорить багато про що. Тому не варто ставитися зневажливо до ВАЗ 2101.

Купити титани на ВАЗ 2101 - особливості вибору

Плануючи покупку автодисків, автомобіліст хоче підібрати рішення надійне, довговічне, практичне і функціональне. Але це не означає, що купити титани на ВАЗ 2101 - це хороший вибір. Проблема в тому, що таких дисків не існує в наявності ні в нашому інтернет-магазині, ні в будь-якому іншому. А свою назву колеса придбали завдяки сленгових виразів, що припускає литі диски. Таким чином, при втіленні ідеї, слід вибирати вироби з каталогу легкосплавних автодисків, а не шукати міфічні титани.

Купить титаны на ВАЗ 2101

Купити титани на ВАЗ 2101 - розміри

Приділяючи увагу дизайну і кольору артикулів, не слід забувати про першочергове завдання - підборі коліс відповідного розміру. Штатні параметри автодисків для "Копійки":

сверловка - 4x98;

ширина обода - 5;

виліт - 23;

діаметр центрувальними отвори - 58,6 мм;

радіус - 13.

Якщо вибір стандартних коліс при неухильному дотриманні всіх значень занадто обмежений, то асортимент дозволених автодисків більш різноманітний. Він включає артикули з аналогічною сверловкой і діаметром центрального отвору, але з іншими значеннями по радіусу, вильоту і ширині обода - в діапазоні 14 - 16, від -10 до 42 і 5-7,5, відповідно.

Перевищення меж дозволених коліс тягне за собою негативні наслідки, а саме, виникнення аварійних ситуацій на дорозі, неможливість установки нових коліс, некомфортне пересування автомобіля. Всі наслідки несуть в собі як фінансові, так і тимчасові витрати - витрачається час на пошуки нового комплекту, гроші на його покупку.

Переваги литих коліс

У штатних комплектаціях "Копійки" використані сталеві диски, але оскільки вони не відповідають вимогам сучасних реалій, їх замінюють комплектами литих дисків. Щоб переконатися в тому, що такий варіант - найбільш підходящий, вивчіть, які прерогативи отримує автомобіль, "взутий" в легкосплавні колеса.

У машини підвищується курсова стійкість, він набуває легкість в управлінні і плавність ходу. Важливий фактор - економічність. Вона стосується як паливного, так і технічного ресурсу машини. Маючи невелику питому вагу, титани не роблять негативний вплив на підвіску та ін. Вузли. І при цьому, машина витрачає менше бензину.

Ціни на титани в Україні

Щоб визначитися з тим, які купити титани на ВАЗ 2101, потрібно орієнтуватися в цінах на них. У каталозі інтернет-магазину представлені автодиски бюджетного і преміальної якості. Їх ціни кардинально відрізняються один від одного - в кілька разів титани преміум-класу дорожче бюджетних. Найдешевші артикули пропонуються по 1200 грн за одиницю, дорогі - По 6800 грн. Таким чином, купити титани (комплект) можна всього за 4800 грн.

19 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal