Купити диски на Тойоту Каріну

На спортивний седан Toyota Carina вибір дискової продукції доволі широкий в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Тут представлена продукція різних виробників. У зв’язку з цим ви зможете гарантовано купити диски Тойоту Каріну незалежно від вашого бюджету.

Диски на Тойоту Карину

Важно і те, що для вибору новеньких коліс зовсім не обов’язково знати навіть параметри, що рекомендує виробник. Ви можете в спеціальну форму, що представлена на нашому сайті ввести наступну інформацію:

  • - виробник;
  • - модель;
  • - рік, в якому машина зійшла з конвеєра;
  • - тип (модифікацію) двигуна.

Варто відмітити, що, як правило, останній показник залежить від варіанту комплектації і чим дорожче версія, тим потужніший двигун і, відповідно краще колісна база. На основі вище вказаних даних система самостійно сформує перелік дискової продукції, моделі яких гарантовано відповідають рекомендаціям виробника.

До речі, диски на Тойота Каріна ви можете вибрати відповідно з маркуванням на оригінальних колесах. А воно наступне– R14*5.5J PCD 5*100 ET45, де

  • - R14 – розмір диска;
  • - 5.5J – ширина ободу;
  • - PCD 5*100 – кількість отворів кріплення, розташованих на визначеному колі;
  • - ET45 – виніс диска на маточину.

Стальні або литі диски Тойоту Каріну обрати

Тип колісних дисків в цій моделі автомобіля повністю залежить від варіанта комплектації. Ви ж можете сміливо встановити стальні штамповані, декорувавши їх ковпаками, або лекгосплавні (алюмінієві литі, або ковані). Все залежить від ваших вподобань та заданого стилю. А в ідеалі мати два варіанти коліс - добротні бюджетні стальі диски і легкі лекгосплавні. І міняти їх, як і гуму до сезону. Це зручно, економить час і кошти на шиномонтаж, а також дозволяє значно продовжити термін служби виробу.

Сумніваєтесь? Дзвоніть і ми з легкістю розвіємо всі ваші сумніви!

13 квітня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]