Диски на БМВ R15

На сьогоднішній день, автомобілі БМВ дуже популярні, так як вони є еталонами якості на ринку. Їх дизайн дуже привабливий, плюс до всього чималу роль грають колісні диски, так як часто саме вони кидаються в очі. З цього можна зробити, що зовнішній вигляд коліс дуже важливий. Найчастіше багато автовласників хочуть змінити свою стару і обридлу комплектацію на більш дизайнерську, а якщо ви бажаєте зробити те ж саме, то ви прийшли в потрібний інтернет-магазин. Ми пропонуємо Вашій увазі дивну і цікаву добірку різних дисків на БМВ R15, за доступною ціною.

диски на БМВ R15

На автомобіль BMW є кілька варіантів колісних дисків на БМВ R15 - штамповані і литі. Представлені варіації обидві хороші, але в них є деякі відмінності. Ковані диски на БМВ R15, мають у своєму розпорядженні великий міцністю. З кованими дисками Ви не буде страшна їзда по бездоріжжю або поганих дорогах. Ну, а в разі їх поломки, завжди можна буде відремонтувати на будь-якому СТО. Правда в даному випадку ви отримаєте не дуже красиві диски, оскільки вони мають стандартний дизайн і нічим не відрізняють від інших, але зате це найдешевший варіант.

З приводу литих дисків на БМВ R15, можна сказати, що ці колеса найрізноманітніші в плані дизайнерського оформлення. Литі диски стануть непоганою прикрасою до Вашого автомобіля марки BMW. Варто зазначити, що вироби виготовляються за допомогою лиття, через що вони стають менш міцними, проте багато що залежить від якості виробництва, а від цього відповідно виростає ціна.

24 жовтня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]