Диски для Kia Rio

Варто відзначити, що автомобілі Kia Rio самі по собі стильні, але багато хто може не погодитися, адже їх стандартна комплектація не доопрацьована в плані стилю. Тому якщо Ви вирішили її змінити, то ми постараємося допомогти в цьому. На нашому сайті представлена ​​дивовижна колекція дисків, за доступною ціною.

Вашій увазі пропонується вибір дисків для Kia Rio - литі і ковані. Про перші можна сказати наступне, що вони стильні, цікаві та різноманітні. Купивши литі диски для Kia Rio, Ви однозначно підкреслите свій автомобіль серед загального потоку транспорту. Правда, варто знати, що литі диски не так міцні, як ковані, через те, що їх виготовляють цільними, без використання з'єднання (зварювання). Тому при серйозних пошкодженнях велика ймовірність їх пошкодження, при цьому ремонту вони не підлягають, Вам доведеться розщедритися на нові.

диски на Mercedes W221

Ковані диски для Kia Rio зарекомендували за собою якість і надійність. Дані диски стійкі до сильних навантажень, пошкодити їх вельми важко, а в разі їх пошкодження, можна буде з легкістю відновити катки на будь-який СТО. У них є один незначний мінус, а саме однотипна стилістика, яка може багатьох відлякати. Правда на тлі їх міцності, на стилістику особливо намагаються не дивитися.

2 вересня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]