Колісні диски на BMW

Диски є настільки ж важливою частиною машини, як двигун або трансмісія, адже без коліс нікуди не виїдеш. Купити диски BMW r18 в Україні не складе ніяких труднощів, в нашому магазині представлений широкий асортимент як оригінальних коліс, так і реплік від відомих виробників. Вони різняться за такими характеристиками:

  • матеріал;
  • колір;
  • дизайн.

У свою чергу, при виборі дисків, варто звертати особливу увагу на матеріал, з якого були виготовлені диски.

Вибір матеріалу

Колесные диски на BMW

На сьогоднішній день, для виготовлення колісних дисків використовуються сплави різних металів, за рахунок цього можна значно здешевити собівартість вироби і спростити його виробництво. Різні виробники пропонує на вибір три варіанти ковзанок: штамповані, литі або ковані.

Штамповані є бюджетним варіантом, адже їх легше всього виробляти у великих кількість, чому ринок просто завалений ними. Литі коштують значно дорожче, адже їх цілком відливають з різноманітних сплавів, що в свою чергу ускладнює процес виробництва і здорожує їх.

Найдорожчі диски - це ковані, адже вони виготовляються таким чином, щоб витримувати величезні навантаження. Завдяки чому їх термін служби в десятки разів вище ніж у штампованих або литих, тому у них висока така вартість.

8 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]