Колеса на ВАЗ 2109 - зіставні варіанти

Відповідно до класифікації радянського, а згодом і російського автопрому, ВАЗ 2109 називається "Супутник" / Samara. У суспільстві для моделі більш звичну назву "Дев'ятка". Але назва не має впливу ні на якісні, ні на ходові характеристики, на відміну від використовуваних автодисків і ін. Комплектуючих. За роки існування моделі (1987 - 2011 рр.) В її адресу було сказано чимало критики, проте в цілому, вона вважається одним з найкращих продуктів автопрому СРСР. За збігом обставин, саме на Україні, в Херсоні та Запоріжжі, вона видавалася довше ніж на заводі в Тольятті, де тиражування згорнулося в 2004 р

ВАЗ 2109 - передньопривідний хетчбек з механічною коробкою передач, двигунами трьох видів. Залежно від типу силової установки, машина характеризується як більш-менш потужна, розвиває швидкість до 100 км / год за різний період часу. На базі Супутника створено кілька модифікацій, які мають індивідуальні швидкісні і показники потужності. Всі ці фактори вкрай важливо враховувати, підбираючи штатні або допустимі колеса. Рекомендуємо скористатися автопошуком, щоб уникнути ряду проблем, зокрема тих, які пов'язані з установкою і експлуатацією коліс.

Заводські колеса для ВАЗ 2109

Персональна інформація про моделі говорить - початкові заводські колеса на ВАЗ 2109 мають радіус 13. Автовиробник не змінив радіус дисків і з появою комплектації з інжекторним двигуном, тому маючи у власності "Дев'ятку", автолюбитель може без будь-яких побоювань купувати 13-діаметровие колеса. Їх основні параметри мають значення:

PCD: 4x98;

DIA: 58,6 мм;

W: 5 J;

ET: 40

з'єднання - болт: 12 * 1,25.

Неприпустимо вибрати диски з іншого сверловкой або діаметром центрального отвору, але можливо купувати вироби з іншими значеннями вильоту і ширини обода. Ці параметри можуть варіюватися в діапазоні W: 5 - 7.5 J і ET: -10 - 42.

Колеса на ВАЗ 2109

Дозволені колеса для "Дев'ятки"

Як і у випадку зі штатними колесами, виліт і ширина обода дозволених варіантів пропонується в аналогічному діапазоні величин. Залишається ідентичною сверловка, тип і варіація з'єднання, але змінюється радіус. Згідно конструктивних особливостях ВАЗ 2109, з ним можна порівняти автодиски з р 14, 15 і 16. Як правило, 14-й розмір розглядається як допустимий, а 15-й і 16-й - відповідні для тюнінгу. Вони більшого розміру, тому додають зовнішності "Супутника" нестандартного вигляду. Власне кажучи, це і є основне завдання елементів, які використовуються для тюнінгу.

Які колеса пропонуються на ринку?

Для машин радянської епохи асортимент передбачає автодиски сталеві і литі. Перші - варіант, який встановлюється на заводі, другі - сучасні аналоги з прекрасною естетикою, функціональністю і хорошим терміном експлуатації (залежить від багатьох факторів, в т.ч., від найменування виробника). Штампування поступово поступається сучасним виробам, так як визнана водіями недоцільною для експлуатації. Але оскільки вона в рази дешевше литих коліс, залишається популярною у водіїв з обмеженими фінансовими можливостями.

Виробники

В асортименті інтернет-магазині АвтоДиски запропоновані вироби вітчизняного автопрому і компаній, що базуються на території Китаю, Італії, Німеччини, Південної Кореї, Великобританії. У них різні погляди на ціноутворення і різні технічні потужності для виготовлення коліс, тому кожен АвтоДиск володіє унікальним технічним, естетичним потенціалом, пропонується за індивідуальною вартістю. Чим вище якість, тим вище ціна, зносостійкість.

20 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]