Які диски купити на ВАЗ?

Каталог автомобілів ВАЗ - це не тільки сучасні «Калини», «Пріори», «Самари», а й більш ранні моделі - «Жигулі» (Класика), «Нива», «Дев'ятка», «Вісімка», які регулярно вимагають зміни автодисків . Купити диски на ВАЗ не проблематично, враховуючи значний асортимент коліс в інтернет-магазині, а також можливість встановлювати на продукцію Тольяттинского автозаводу вироби не тільки зі стандартними значеннями, але і в рекомендованих межах.

Які розміри дисків купувати для ВАЗ?

купить на ВАЗ


Дотримання рекомендацій автомобілебудівної компанії і експертів авторинку - основні орієнтири при виборі виробів. Якщо купити диски на ВАЗ з неправильними параметрами, їх монтаж викличе проблеми, а в процесі експлуатації не виключено виникнення позаштатних ситуацій. Автомобілі старої формації (Жигулі, Нива, Дев'ятка і інші) комплектувалися 13-дюймовими колесами, сучасні моделі - переважно виробами р14. У них різні розміри маточин і інших значень маркування, що потрібно враховувати при підборі автодисків.

Багато автомобілістів вважають за краще купити диски на ВАЗ великих розмірів щоб з їх допомогою виконати візуальний тюнінг екстер'єру. В такому випадку змінюється радіус коліс, залишається незмінним значення PCD і DIA, оскільки зміна цих параметрів призводить до неможливості монтажу автодисків.
Розміри тюнінгових коліс для ВАЗівських авто:

  • - р13 - Ока;
  • - р16 - Калина, Пріора, Самара, 2110, 2111, 2112, Гранта, Ларгус;
  • - р17 - Classics, XRAY, Ларгус Крос, 2112, 2110, 2111, Нива 4х4, Веста.

Завдяки сервісу інтернет-магазину, де передбачені фільтри для підбору коліс, вибрати відповідні рішення набагато простіше ніж в будь-якому міському автомагазині.

Литі або штамповані купувати автодиски?

В штатній комплектації більшість ВАЗівських автомобілів мають сталеві колеса - вироби, які не відрізняються вишуканістю дизайну, не володіють динамічністю, тому мало приваблюють власників автотранспорту. Однак експерти рекомендують штамповані диски для експлуатації в зимовий період року.

Купити диски для ВАЗ легкосплавні - оптимальне рішення для водіїв, які хочуть надати машині сучасність і стильність. Особливу увагу досвідчені автомобілісти приділяють литим моделям бренду Zorat Wheels, які відрізняються зовнішньою привабливістю і відмінною функціональністю. Автодиски виробляються в Малайзії, за особливою технологією, що сприяє підвищенню їх міцності, стійкості до зношування.

3 червня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]