Диски металеві r15 - розміри, характеристики

Історично так склалося, що перші в світі диски були створені з металевих сплавів. Протягом існування вони удосконалилися, але традиційно застосовувалися в комплектації всіх без винятку машин - легкових, комерційних, вантажних. Диски металеві r15 йдуть стандартним варіантом для Dacia Sandero Stepway, Megane (Рено), NP200 (Ніссан) і для багатьох інших автомоделей. Диски відрізняються за іншими параметрами, їх виготовляють різні виробники, і тому технічні характеристики у них не однакові. Цей аспект слід враховувати при підборі.

Диски металеві r15 - розміри

Приміряючи колеса на своє авто, водій повинен пам'ятати - йому потрібно вибрати моделі, які в точності відповідатимуть використовуваним по діаметру центрального отвору і сверловке, але можуть відрізнятися по вильоту і ширині обода. Розкид розмірів видається формою автопоиска при введенні моделі авто і року його випуску. Відступ від гранично допустимих варіантів не рекомендується. В іншому випадку, колеса будуть непридатні для експлуатації, або зовсім не підлягати установці.

Диски металлические r15

Переваги коліс з металу

Головні переваги металевих дисків - дешевизна, відсутність мікротріщин і ремонтопридатність. Завдяки їм, цей вид автодисків залишається затребуваним серед автомобілістів, незважаючи на появу нових, більш функціональних і привабливих зовні рішень. Металеві колеса - самі бюджетні варіанти на українському ринку. Їх вартість починається з 2400 грн за комплект, і закінчується 4000 - 5000 грн, в залежності від політики ціноутворення виробника. У число переваг входить хороша гнучкість, що не дозволяє з'явитися тріщин під час зіткнення з перешкодою на дорозі.

Недоліки металевих дисків

Безумовно, кожен водій хоче купити оригінальні, якісні і функціональні колеса. Але не завжди це вдається, особливо якщо мова йде про сталевих. Вони не настільки гарні, як хотілося б, і зовсім не відрізняються оригінальністю, як легкосплавні аналоги. Автодиски з металу - це стандартні, штамповані вироби з одноманітним дизайном і великою масою. Вони неповороткі на дорозі і не так активно реагують на команди водія, як більш дорогі конкуренти. При певних погодних умовах, вони піддаються корозії, хоча і проходять додаткову обробку із застосуванням сучасних емалей.

10 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal