Литі диски JT

Автомобільні диски JT – точна копія катків многих всесвітньо відомих брендів (Mersedes, Volvo, Audi, BMW та інші). При цьому, вони зовсім не поступаються по якості оригінальній продукції, а їх ціна, звичайно ж, значно нижче оригіналу.

Як відомо, диски JT, виробник виготовляє виключно на кращих, з точки зору багато років є самими яскравими представниками інновацій та передових технологій, а їх продукція відома високою якістю та достойною ціною.

Вартість литих дисків JT, як і інших катків, залежить від розміру та обраної моделі, та стартує з 1200 грн.

Особливості дисків JT

Відмінною рисою продукції цього бренду виступає їх відносно невелика вага. Наприклад, диски JT 17, відгуки на які тільки позитивні, в порівняні з іншими брендами можуть мати різницю до 40%. За рахунок цього можна не тільки значно з економити на паливі, але і підвищити динаміку, маневреність та керованість автомобілем, навіть на великій швидкості. Катки відрізняються високоякісним антикорозійним покриттям, а це означає, що вам вони прослужать вірою та правдою тривалий термін. До того ж, коефіцієнт зносостійкості цієї дискової продукції доволі високий. І це можливо за рахунок впровадження секретних та унікальних технологій, які забезпечують добротну мікроструктуру колеса.

Де купити диски JT в Києві?

диски jt

Як в столиці України, так і в інших містах здійснити покупку зовсім просто. Вам потрібно зайти на сайт «АвтоДискиUA» та оформити замовлення. Співпраця з нашої компанією має безліч незаперечних переваг:

  1. Завжди адекватні та точні ціни на сайті.
  2. Весь товар висилаємо без передоплати.
  3. Для зв’язку з менеджером зовсім не обов’язково дзвонити, а можна просто залишити заявку на зворотній дзвінок, в якому вказати зручний час для зв’язку.
  4. Менеджери завжди оказують допомогу у виборі дискової продукції.
  5. Чітка та злагоджена робота магазину, Підтвердженням тому виступають позитивні відгуки.
15 вересня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal