Iнші
Статтi

Купити диски на БМВ 3 серії

Якщо ви задумались над тим, щоб змінити на своєму улюбленому автомобілі колеса, то перш ніж зробити свій вибір рекомендуємо вникнути у всі тонкощі цього процесу. Це дозволить вам визначитись з плюсами та мінусами того чи іншого варіанту.

Диски на БМВ 3 серии

Диски на БМВ 3 серії купити

І так, автомобільний диск – це маховик, який надійно закріплений на маточині. Для того, щоб його привести до руху потрібно чи мало кількості енергії, яка береться з палива. Таким чином, чим більша маса коліс, тим більше ви витрачаєте палива на його розкрутку. Але в рази важче зупинити колеса, яке обертається з доволі великою швидкістю.

В цьому випадку значно напружується тормозна система. Ось чому так важлива якість і матеріал дисків. Ось тут не тільки відграє роль керованість і комфортність руху, але і ваша безпека.

На сучасному ринку представлені колісні диски із різноманітних сплавів, які мають безліч плюсів та мінусів і який саме варіант купити диски БМВ 3 вирішуєте виключно. Ми ж коротко розповімо про кожен із сплавів:

  1. Зварений стальний диск – це той же традиційний штампований, який здатний похвалитись міцністю та низькою ціною. Але саме ці колеса характеризуються доволі великою вагою, бистрою деформацією і більше за всіх покриваються іржею.
  2. Правда, незважаючи на свої негативні сторони такі диски доволі непогані – якщо ви пом’яли диск при потраплянні в яму, то можете бути впевненими, що на СТО дане питання вирішують доволі швидко.
  3. Легкосплавні розділяють на два варіанти: ковані та литі. Вони характеризуються малою вагою, стійкість до розвитку корозії, міцністю і доволі привабливим дизайном. Але їх ціна буде значно вищою а ніж у штампованих побратимів.

Литі диски під час ударі не гнуться, а тріскаються. Якщо говорити про ковані колеса, то вони зможуть витримати навіть сильні удари і зігнути їх практично неможливо, але і по ціні вони також значно дорожчі за литі колеса.

При виборі типу дисків на BMW 3-series рекомендуємо орієнтуватись на свої потреби, переваги та особисті побажання, а також фінансові можливості.

28 квітня 2017
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

* Ваше ім'я
* Ваш телефон
Бажаний час дзвінка
замовити
Повідомити про наявність
* Ваш контактний телефон
замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal