Iнші
Статтi

Що таке всесезонна гума?

У всі часи автомобільна гума викликала багато суперечок серед власників автомобіля. Яку модель, якої якості і виробника вибрати. Особливо гостро стоїть питання про всесезонну гуму. Відносно неї складено багато міфів.

Давайте разом розберемося, всесезонна гума що це? Дійсно вона заслуговує такої уваги? Як відрізнити всесезонні покришки від зимової і літньої гуми, яке маркування у таких шин?

Що означає всесезонна гума?

Всесезонні покришки – це щось середнє муж літніми і зимовими шинами. Іншими словами, така гума по своїм характеристикам поступається повноцінним зимовим покришкам, а також літнім.

Когось таки середні показники повністю влаштовують, а хтось вважає, що всесезонні покришки – це безцільна трата коштів. І це зовсім не дивно. Адже головним критерієм при виборі автомобільної гуми відповідно до сезону – це її еластичність. Адже чим шини м’якші, ти краще їх зціплення з дорожнім покриттям і навпаки. Саме тому розбираючись, що означає всесезонна гума необхідно чітко розуміти її задачі. А вони полягають в тому, щоб зберігати еластичність гуми при доволі широкому температурному діапазоні. На превеликий жаль, достигнути технологічно цього пока неможливо.

что значит всесезонная резина

В холодну пору року всесезонні покришки можуть зберігати свою еластичність при температурі не більше мінус 15 градусів. При цьому, процес затвердіння гуми починається ще при температурі +5 градусів.

Виходячи з цього, температур навколишнього середовища в Україні в останні роки, доволі часто, більше -15 градусів, тому на всесезонці водію буде доволі важко керувати своїм транспортним засобом. На відмінну від всесезонних покришок якісна зимова гума може справитись зі своїми функціями при температурі -40.

Як маркуеться всесезонна гума?

Відрізнити всесезонні покришки цілком реально за допомогою маркування. На всесезонну гуму наносять позначення «M+S» и «M&S». Правда, необхідно пам’ятати, що таке маркування наносять і на літні покришки, тому необхідно шукати поряд з буквеним позначенням надпис «All season».

Саме в цьому випадку ви можете бути впевненим, що дані шини дійсно є всесезонними і мають всі властивості, характерні даному типу покришок.

30 вересня 2016
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

* Ваше ім'я
* Ваш телефон
Бажаний час дзвінка
замовити
Повідомити про наявність
* Ваш контактний телефон
замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal