Що ви знаєте про сталеві диски R17?

Стальні диски R17, як і інші колеса, складаються з тарілки та ободу. Однак технологія їх виробництва кардинально відрізняється. Не секрет, що цю модель катків називають ще і штамповані, так як для їх виготовлення використовуються індивідуальні технології. Із листів стали штампується тарілка, із якої вже і виконується обод диску. За допомогою точеною контактною сварки поєднуються між собою готові тарілки. Далі покривають колесо спеціальною захисною речовиною, яка перешкоджає розвитку іржі.

Диски стальні R17 і їх параметри

Для вибору вдалої моделі коліс необхідно розуміти відмінність стальних від литих та інших існуючих варіантів. Для створення моделі використовують унікальну технологію штамповки. За рахунок швидкого та доступного виробництва ціна на вироби не висока, а значить доступна широкій масі людей. Багато автомобілів сходять з конвеєра «взутими» в такі колеса. Серед незаперечних переваг варто виділити:

  1. Простота в використанні.
  2. Довговічність.
  3. Відміні показники стійкі до ударів.
  4. Міцні та надійні.
  5. У випадку виникнення аварійної ситуації вони не тріскаються, а деформуються. За рахунок цього їх можна відновити.

Однак від такої конструкції колеса виходять доволі важку, що тягне за собою збільшення витрат палива, автомобіль повільно їде та складніший в керованості. Їм страшна іржа. Однак диск стальний на 17 цілком за доступною ціною і купити новий комплект зовсім просто.

Як правило, водії мають два комплекти покришок: літні та зимні. Для теплої пори року використовують легкосплавні колеса, а взимку – стальні диски, які найбільш прохідні по снігу, грязі та бездоріжжю.

Плануєте замовити диски для свого автомобіля? Тоді дзвоніть менеджерам «АвтоДискиUA» та вони дадуть відповіді на всі питання. А краще замовити зворотній дзвінок, в якому вкажіть суть питання та зручний час. Так ви гарантовано отримаєте компетентну відповідь тоді, коли будете готові приймати інформацію.

Стальные диски R17

27 липня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal